×

Yakın Koruma

Hint filmlerinden olan Bodyguard hem müzik hem eğlence açısından göz dolduruyor. Balwant Singh ,Sartaj Rana ’nın (Raj Babbar) üstün yetenekli korumasıdır.bir gece Balwant ve hamile karısı trafik kazası geçirirler. Meydana gelen kazada Balwant hemen ölür ama karısı Sartaj tarafından kurtarılır ve daha sonra Lovely Singh (Salman Khan) adında bir çocuk doğurur. Lovely Singh artık büyümüş ve Sartaj Rana ’nın kızı Divya ’nın (Kareena Kapoor) koruması olmuştur. O görevinde çok fedakardır ama aynı zamanda her an Divya ’yı takip ettiği için sinir bozucudur. Bu nedenle Divya ve arkadaşı Maya (Hazel Keech) Lovely ’yi kendilerinden uzaklaştırmak için bir plan yaparlar. Onu ararlar ve şaka olarak bir aşk ilişkisi başlar.. Not: 4 Ödül ve 10 Adaylık.
Yakın Koruma filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini , 3 Aptal (3 Idiots) , Lagaan , Yalan Çemberi , Holiday ve Benim Sevgili Bindu ’m filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

sizlere www.markafilmler.com farkıyla sunulmuştur

[part:Filmizlesene TR][/part][part:Moly (Kota Dostu TR)][/part][part:Ok.Ru TR][/part][part:Up TR][/part]

Yakın Koruma
Yakın Koruma
HD IMDb -

Hint filmlerinden olan Bodyguard hem müzik hem eğlence açısından göz dolduruyor. Balwant Singh ,Sartaj Rana ’nın (Raj Babbar) üstün yetenekli korumasıdır.bir gece Balwant ve hamile karısı trafik kazası geçirirler. Meydana gelen kazada Balwant hemen ölür ama karısı Sartaj tarafından kurtarılır ve daha sonra Lovely Singh (Salman Khan) adında bir çocuk doğurur. Lovely Singh artık büyümüş …

Yorumlar