×

Letters From Iwo Jima 8.1/10

Günümüzden 61 yıl evvel, ABD ve Japon orduları Iwo Jima ’da karşı karşıya geldiler. Onlarca yılın ardından, adanın ıssız topraklarından birkaç yüz mektup çıkarılmayı başardılar. Bu mektuplar, orada düello yapanların ve başlarındaki olağanüstü generalin yüzü ve sesi olmayı başardılar.
Iwo Jima ’ya gönderilmekte olan Japon askerleri, büyük ihtimalle geri dönmeyeceklerinin bilincindeydiler. Bu askerlerin arasında; yeni doğmuş olan kızını görmekten başka bir arzusu olmayan fırıncı Saigo (Kazunari Ninomiya); yeteneği ve onuruyla dünyaca tanınan Olimpiyat şampiyonu binici Baron Nishi (Tsuyoshi Ihara); idealisti henüz savaş sınavından geçmemiş eski bir askeri polis olan genç Shimizu (Ryo Kase) ve teslim olmaktansa intiharı yeğleyebilecek katı bir asker olan teğmen Ito (Shidou Nakamura) vardı.

sizlere www.markafilmler.com farkıyla sunulmuştur

[part:HD][/part]

Letters From Iwo Jima 8.1/10
Letters From Iwo Jima 8.1/10
HD IMDb -
  • /10 279

Günümüzden 61 yıl evvel, ABD ve Japon orduları Iwo Jima ’da karşı karşıya geldiler. Onlarca yılın ardından, adanın ıssız topraklarından birkaç yüz mektup çıkarılmayı başardılar. Bu mektuplar, orada düello yapanların ve başlarındaki olağanüstü generalin yüzü ve sesi olmayı başardılar. Iwo Jima ’ya gönderilmekte olan Japon askerleri, büyük ihtimalle geri dönmeyeceklerinin bilincindeydiler. Bu askerlerin arasında; yeni …

Yorumlar