×

Arrow 7. Sezon 18. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  • 7.7/10 240
Arrow 7. Sezon 18. Bölüm Türkçe Altyazılı izle
Arrow 7.Sezon 18.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Arrow 7. Sezon 18. Bölüm izle, Arrow 7. Sezon 18. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Oliver oldukça şımarık,vurdum duymaz ve tam bir kadın avcısı milyarderdir.Bir gün sevgilisinin kız kardeşini ayartıp babasını da alarak bir yat gezisi ne çıkar. Fakat bu yat gezisi düşündükleri gibi eğlenceli gitmez ve korkunç bir kaza olur
Bu korkunç kazadan sadece Oliver sağ kurtulur. Pasifik’in ücra köşelerinde 5 yıl sonra buluncaya kadar öldüğü zannedilir. Kurtarılmasına kurtarılır fakat o artık 5 yıl önceki Oliver değildir. 5 yıl boyunca bir adada hayat mücadelesi veren Oliver yaşadığı bu sıkıntılar çok değiştirmiştir. Oliver’in yaşadığı kent olan Starling City de suç oranı oldukça artmıştır halk gün geçtikçe fakirleşmektedir. uyuşturucu her tarafa yayılmıştır. Şehrin bu kötü duruma gelmesinde Oliver’in ailesinin de payı vardır.
Tekne kazasında babası ölmeden hemen önce Oliver’e şehri zehirleyen adamların bir listesini verir. 5 yıl boyunca ıssız bir adada tek başına hayata tutunan Oliver üstün reflekslere sahip olmuştur. Oliver sevdiği şehri bu kötü günlerinden kurtarıp eski güzel günlerine geri döndürmeye karar verir ve bunu yaparken de adada sahip olduğu üstün yeteneklerini kullanacaktır. Ve böylelikle Arrow karakteri doğar .

,

Yorumlar

Arrow 7. Sezon 18. Bölüm Türkçe Altyazılı izle
Arrow
Dizinin profil sayfasına git.