×

One Piece

One Piece animesinin Tüm Bölümleri bu kategori altında listelenmektedir.
Korsanlar Kralı G.D.Roger tüm denizleri fethetmiş ve tüm zenginliklerin sahibi olmuştur. Hayatının son gününde idam edilirken tüm insanlara seslenerek One Piece adındaki hazinesini bulmalarını istemiştir.Bu hazine dünyadaki en büyük hazinedir ve G.DRogerin bu sözleri yeni bir çağın başlangıcı olur.Korsanların çağı başlar. Bir çok kişi denizlere açılarak one piece aramaya başlar.Aynı zaman’da Şeytan meyvesi denilen bir meyve insanlara özel bir güç veriyor karşılığında sadece yüzme yetilerini kaybediyorlar. Bu özel güçler kendi aralarında bir çok farklı şekillere bölünüyor. Örnek: Logia meyvesi , Ateş meyvesini yediğinizde vucudunuz ateş özelliğini kullanabiliyor fiziksel saldırılar sizde işe yaramıyor.

Denizlerde henüz yeni bir korsallar kralı yok fakat 4 kişi denizlere hakim durum’da bu 4 kişi kendi arasında çekişe dursun , 7 tanede savaş lordu bulunmakta.Savaş lordları önemli bir işe imza atan korsanlara ,denizciler tarafından verilen bir rütbedir. Denizciler , Devrimciler , Korsanlar ,Yonkoular , Gizem , Askiyon , Dram hemen hemen her duygu ve kategoriyi One piece içine alıyor.

Ana Karakterimiz Luffy one piece bulmak için denizlere açılır ve kendi tayfasını toplamaya başlar. Korsanların başlarına konulan ödüller yaptıkları zarar yada hareketlerine göre denizciler tarafından belirlenir. Lufyy yeni arkadaşlar edinerek bu destansı tehlikeli dünyada korsanlar kralı olmak için çaba gösterecek. Karşısında amiraller , Savaş Lordları , Yonkoular gibi çok çok güçlü rakipler olacak.

1 / 212
12