×

One Piece 861. Bölüm izle

  • 8.5/10 3855
One Piece 861. Bölüm izle
One Piece 861.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

One Piece 861. Bölüm izle, One Piece 861. Bölüm Full HD izle, One Piece 861. Bölüm Online izle, One Piece 861. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Korsanlar Kralı Gol D. Roger tüm denizleri fethetmiş ve tüm zenginliklerin sahibi olmuştur. Hayatının son gününde idam edilirken tüm insanlara seslenerek One Piece adındaki hazinesini bulmalarını istemiştir.Bu hazine dünyadaki en büyük hazinedir ve Gol D. Roger’in bu sözleri yeni bir çağın başlangıcı olur.Korsanların çağı başlar. Bir çok kişi denizlere açılarak One Piece aramaya başlar.Aynı zaman’da Şeytan meyvesi denilen bir meyve insanlara özel bir güç veriyor karşılığında sadece yüzme yetilerini kaybediyorlar. Bu özel güçler kendi aralarında bir çok farklı şekillere bölünüyor. Örnek: Logia meyvesi , Ateş meyvesini yediğinizde vücudunuz ateş özelliğini kullanabiliyor fiziksel saldırılar sizde işe yaramıyor.
Denizlerde henüz yeni bir korsanlar kralı yok fakat 4 kişi denizlere hakim durum’da bu 4 kişi kendi arasında çekişe dursun, 7 tanede savaş lordu bulunmakta. Savaş lordları önemli bir işe imza atan korsanlara ,denizciler tarafından verilen bir rütbedir. Denizciler , Devrimciler , Korsanlar ,Yonkoular , Gizem , Askiyon , Dram hemen hemen her duygu ve kategoriyi One Piece içine alıyor.
Ana Karakterimiz Luffy, One Piece’i bulmak için denizlere açılır ve kendi tayfasını toplamaya başlar. Korsanların başlarına konulan ödüller yaptıkları zarar yada hareketlerine göre denizciler tarafından belirlenir. Luffy yeni arkadaşlar edinerek bu destansı tehlikeli dünyada korsanlar kralı olmak için çaba gösterecek. Karşısında amiraller , Savaş Lordları , Yonkoular gibi çok çok güçlü rakipler olacak.

, , ,

Yorumlar

One Piece 861. Bölüm izle
One Piece
Animenin profil sayfasına git.